Czy w święta zobaczymy Kevina?! „Są sprawy ważne i ważniejsze”

i

Autor: Kadr z filmu "Kevin sam w domu"/Hughes Entertainment

Czy w święta zobaczymy Kevina?! „Są sprawy ważne i ważniejsze”

2021-11-12 12:17

Czy w święta zobaczymy Kevina? Co roku film z Macaulay Culkinem w roli głównej przyciąga przed telewizory miliony Polaków. Zarząd „Polsatu” podjął decyzję, czy również w tym roku będziemy mogli obejrzeć film. Do tej pory tylko raz stacja próbowała odejść od emisji świątecznego hitu, co spotkało się z protestem widzów. Jak będzie w tym roku?

Dla milionów Polaków film o przygodach tytułowego Kevina to już tradycja w święta Bożego Narodzenia. Co roku czekamy na informację, czy film zostanie wyemitowany ponownie. Do tego roku tylko raz próbowano zrezygnować z emisji. Wówczas decyzja „Polsatu” spotkała się z ogromnym sprzeciwem ze strony widzów, a nawet zorganizowano protest, który sprawił, że stacja zmieniła zdanie i film ostatecznie został puszczony. „Polsat” podjął już decyzję, czy produkcja z Macaulay Culkinem w roli głównej pojawi się na ekranie także w tym roku. Na konferencji prasowej podsumowującej wyniki Grupy Polsat Plus, prezes zarządu Stanisław Janowski przekazał informacje. Czy w święta zobaczymy Kevina?!

CZYTAJ TAKŻE: Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Silny mróz i opady możliwe jeszcze w listopadzie!

Czy w święta zobaczymy Kevina?!

Prezes zarządu stacji poinformował widzów o tym, czy w tym roku zobaczymy przygody Kevina.

- Są sprawy ważne i ważniejsze, a Kevin w święta w Polsacie należy do tych drugich. Oczywiście, że będzie. Nie chcielibyśmy nikomu zrobić przykrości. Także jesteśmy zabezpieczeni na tę sytuację - powiedział Stanisław Janowski.

Nie podał jednak dokładnej daty emisji. W ostatnich latach bywało tak, że pierwsza część, czyli „Kevin sam w domu” był puszczany w Wigilię, a druga część o przygodach w Nowym Jorku emitowana była w Boże Narodzenie. Co roku Kevin przyciąga przed telewizory miliony Polaków. W 2019 było to prawie 4 mln osób, a rok wcześniej 4,5 mln.

Park Iluminacji w Poznaniu. Zobaczcie Magiczny Las

Jak dobrze pamiętasz film 'Kevin sam w Nowym Jorku'?

Pytanie 1 z 10
Gdy Kevin wylądował w Nowym Jorku, dokąd - zgodnie z planem - poleciała reszta jego rodziny?