Laluna Unique

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Laluna Unique z "Królowych życia" znów podda się zabiegowi. Jeszcze nikt tego nie robił!

To nie tajemnica, że Laluna Unique znana z popularnego reliaty-show "Królowe życia" chętnie podejmuje się licznym zabiegom medycyny estetycznej. Krajem, gdzie oddaje się w ręce specjalistów jest Turcja. Podjęła kolejną decyzję o zmianie swojego wyglądu. Tej decyzji nikt się nie spodziewał.

Kim jest Laluna Unique?

Laluna Unique to Katarzyna Alexander, pochodząca z Oławy, gdzie mieszka ze swoją matką i córką. Swoją popularność zawdzięcza w udziale "Królowe życia", którego produkcja została zatrzymana. Obecnie jest bohaterką kolejnego polskiego reality show "Diabelnie boskie" emitowanym na stacji TTV. Jest także aktywna w sieci, na swoim Instagramie zdobyła ok. 460 tys. obserwujących. Laluna jest także właścicielką butiku sprzedającego m.in. peruki. Swoje umiejętności sportowe pokazuje także podczas walk w formule MMA. Niebawem będzie można ją zobaczyć w formule K-1 w małych rękawicach. 

Królowe życia po programie – co robią dziś

Tego nie zrobiła żadna gwiazda! Laluna znów zmieni swój wygląd

Laluna nie tak dawno przeszła kolejną operację w Turcji. A już gwiazda planuje kolejne zmiany w swoim wyglądzie. Tę decyzję Laluna podjęła jako pierwsza, jeszcze żadna gwiazda nie odważyła się tego zrobić! O szczegółach opowiedziała niedawno Laluna na profilu w mediach społecznościowych. Co tym razem zmieni w swoim wyglądzie Laluna? Kobieta zaskakuje nie tylko swoimi ekstrawaganckimi ubraniami czy wytatuowanym ciałem. Jej stylizacje z pewnością przykuwają wzrok niejednego przechodnia na ulicy. Tym razem gwiazda podjęła szokującą decyzję. Laluna 28 października, w sobotę wystąpi podczas gali Clout MMA 2 w Płocku, gdzie zmierzy się w formule K-1 w małych rękawicach z Agnieszką Bobek, tuż po walce wylatuje z Polski do Paryża.

Tak, po walce lecę na konsultacje do Paryża. Chcę zmienić kolor na 100 proc. - powiedziała na swoim instagramowym profilu.

Dokładny termin zabiegu zmieniającego kolor oczu nie został podany. Na efekt końcowy z pewnością będzie trzeba jeszcze poczekać.

Najbardziej wytatuowana kobieta w Wielkiej Brytanii przykryła tatuażami aż 95 proc. ciała! Jak wyglądała przed zmianami?

QUIZ. "Królowe Życia" skradły serca milionom widzów! Wynik 10/10 to OBOWIĄZEK dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 10
Najlepszym przyjacielem Dagmary w programie był