Studniówka 2024

Najlepsze zdjęcia z zielonogórskich studniówek. Szukajcie się na zdjęciach [galeria]

Sezon studniówkowi chyli się ku zakończeniu. W styczniu i w lutym 2024 w Zielonej Górze odbyło się wiele studniówek. Maturzyści już oficjalnie zaczęli odliczać do egzaminu dojrzałości. Wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze zdjęcia ze studniówek. Musicie je zobaczyć!

Studniówki w Zielonej Górze to istny bal 

Tegoroczne studniówki to prawdziwy bal. Piękne sukienki, makijaż i fryzury to nie wszystko. W 2024 r. maturzyści najczęściej bawili się na studniówkach w Hali Akrobatyczno-Sportowej MOSIR przy ul. Urszuli w Zielonej Górze. Podobnie jak w tamtym roku uczniowie VII LO mieli swoją studniówkę w Grape Town. Zgodnie z tradycją najpierw tańczyli poloneza. Dziękowali nauczycielom i rodzicom, by zwieńczyć wspólne lata zabawą do białego rana. Na pewno maturzyści zapamiętają ten czas do końca życia. Nie brakowało także dobrego jedzenia. Co je się na studniówkach w 2024? Jest na bogato! Pizza, burgery i... sushi

Studniówka 2024 VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie

Sezon studniówkowy za nami. Tak bawili się tegoroczni maturzyści

Mieliśmy okazję wziąć udział w kilku pięknych studniówkach. Dziękujemy organizatorom i dyrekcji zielonogórskich szkół średnich, że ekipa Eska Zielona Góra News miała taką możliwość. Jak wyglądały studniówki 2024? 

Z tego względu wybraliśmy kilka najlepszych zdjęć ze studniówek 2024. Zobaczcie naszą galerię

Sonda
Czy pamiętasz swoją studniówkę?