policja

i

Autor: mraj zdj. archiwalne

Policja

Nastolatek znęcał się nad niepełnosprawnym chłopcem mamy nowe informacje z Sądu Rejonowego w Żaganiu

2024-05-06 14:48

W sieci jakiś czas temu pojawiło się niepokojące nagranie, które dotyczyło znęcania się nad niepełnosprawnym chłopcem. Sytuacja miała miejsce w Żaganiu. Sprawą obecnie zajmuje się Sąd Rejonowy w Żaganiu. Naszej redakcji udało się ustalić nowe fakty w sprawie, szczegóły znajdziecie poniżej.

Znęcał się nad niepełnosprawnym chłopcem w Żaganiu

Jako pierwsi poinformowali o tej dramatycznej sytuacji Regionalna24 oraz Fast Info. To według tych portali winowajcą był 15-latek wraz z kolegami. Nagranie trafiło do sieci, na którym nastoletni chłopiec znęcał się nad innym niepełnosprawnym chłopcem. Co takiego dokładnie się stało? Oprawcy mieli kazać zdjąć mu spodnie, a następnie usiąść na młotku. Sprawa została zgłoszona do służb. Udało nam się ustalić nowe fakty w sprawie.

Niebezpieczna sytuacja na przejeździe kolejowym w Świebodzinie. Auto utknęło między rogatkami

Nowe fakty w sprawie znęcania się 15-latka nad niepełnosprawnym chłopcem

Skontaktowaliśmy się z Sądem Rejonowym w Żaganiu w sprawie nastolatka, który znęcał się nad niepełnosprawnym chłopcem. 29 kwietnia 2024 r. w godzinach popołudniowych, do Sądu Rejonowego w Żaganiu wpłynęła sprawa znęcania się nad niepełnosprawnym chłopcem. W sumie sprawa dotyczy pięciu nieletnich. Obecnie jest to wczesny etap postępowania, sprawa została zarejestrowana, i poddana pod losowanie przez system SLPS celem przydzielania konkretnemu sędziemu. Następnie sędzia będzie decydował o kierunku postępowania. Udało się także ustalić dane osoby pokrzywdzonej.

O dalszych aktualizacjach w tej sprawie będziemy informować na bieżąco. Śledźcie nasze newsy, by być na bieżąco.

Pomoc ofiarom - zgłoś i reaguj

Jeżeli jesteście świadkami znęcania się, należy to natychmiast zgłosić na policję 997. W przypadku bieżącej sytuacji jest też numer 112. Oba numery są czynne całą dobę.

Jeżeli nie chcemy kontaktować się z policją, można zadzwonić na Niebieską Linię pod numerem 800 120 002. Jest bezpłatna i czynna całą dobę. Konsultanci pokierują, jak dalej postępować w konkretnym przypadku.

Znęcał się nad chłopcem w Żaganiu. Internauci komentują