Osobowość Roku 2022 Gazety Lubuskiej,  młodszy aspirant Justyna Sęczkowska

i

Autor: Lubuska Policja, pixabay.com

Policja

Plebiscyt "Osobowość Roku 2022". Laureatką została policjantka z Nowej Soli

2023-04-05 9:19

Poznaliśmy laureatów plebiscytu prowadzonego na terenie całej polski, który organizowany jest przez regionalne dzienniki oraz serwisy internetowe. Poznaliśmy "Osobowość Roku 2022" jest nią policjantka z Nowej Soli.

"Osobowość Roku 2022" Gazety Lubuskiej. Poznaliśmy laureatkę

Tytuł "Osobowość Roku" przyznawany jest w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Polityka, Samorządność i społeczność lokalna, Nauka. Plebiscyt ma na celu uhonorowanie osób, które w minionym roku odniosły sukcesy - ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych. Ma za zadanie nagrodzenie tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i wyróżniają się działalnością pełną pasji, zaangażowania oraz chęci pomagania.

W plebiscycie Gazety Lubuskiej "Osobowość Roku 2022" młodszy aspirant Justyna Sęczkowska otrzymała statuetkę laureata. Policjantka zwyciężyła w powiecie nowosolskim w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. W 2022 r. angażowała się w 18 akcji charytatywnych.

Nasza redakcja gratuluje policjantce zdobycia nagrody. Życzymy dalszych pomysłów do pomagania innym oraz sukcesów na tym polu.

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta
Sonda
A Ty, który film Quentina Tarantino uważasz za najlepszy?