Motoryzacja

Takie piękne maszyny przyjechały do Łagowa. Zobacz nasze zdjęcia z tego wydarzenia [GALERIA]

Festiwal Rock Blues i Motocykle w Łagowie odbędzie się po raz 27. Do Perły województwa lubuskiego zjechali się fani jednośladów. Na terenie Łagowa przez kilka dni można posłuchać ryk silników i dobrej muzyki. Nie zabrakło także dobrego jedzenia i miłej atmosfery. Zobaczcie jakie piękne maszyny pojawiły się na festiwalu. Ten widok robi wrażenie!

XXVII Festiwal Rock Blues i Motocykle. Data

XXVII Festiwal Rock Blues i Motocykle odbywać się będzie w terminie od 6 do 9 lipca, od czwartku do niedzieli na terenie Łagowa, w Lubuskiem.

XXVII Festiwal Rock Blues i Motocykle. Ceny biletów

Wstęp na XXVII Festiwal Rock Blues i Motocykle jest płatny. Koszt karnetu na trzy dni festiwalu to koszt 160 zł. Jeśli chcemy wziąć udział tylko w jednym dniu, koszt biletu to tylko 100 zł. Zakup biletów możliwy jest tutaj

Motocykle pojawiły się w Łagowie

W terminie 6-9 lipca 2023 r. do Łagowa w Lubuskiem przyjechali fani motocykli z całej Polski. Nie zabrakło także gości z Niemiec czy Czech. Wszystko z okazji XXVII Festiwalu Rock Blues i Motocykle. Imprezie towarzyszą koncerty i konkursy z nagrodami. Sprawdziliśmy jakie maszyny przyjechały na festiwal. Niektóre z nich są naprawdę piękne! Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia. Jest na co popatrzeć!

Sonda
Lubisz podziwiać motocykle na zlotach?