mróz

i

Autor: Canva.com

Pogoda

Uwaga na silny mróz! Nocą w województwie lubuskim będzie mniej niż -10 stopni!

2024-01-06 17:24

Po niespełna miesięcznej odwilży, przyszedł do Polski kolejny atak zimy. Tym razem obejmie on całą Polskę, w tym Zieloną Górę i Gorzów. Nocą temperatura spadnie nawet do -11 stopni. Za dnia będzie jednak niewiele cieplej. Taka sytuacja potrwa do środy, 10 stycznia. Jednak nie ma co liczyć na dalsze opady śniegu.

Lubuskie z silnym mrozem!

Zarówno w Zielonej Górze, jak i Gorzowie Wielkopolskim najbliższe dni będą pod znakiem silniejszych mrozów. Zimowy epizod rozpocznie się od nocy z niedzieli na poniedziałek (7/8 stycznia), gdy temperatura spadnie do -10 stopni w Gorzowie i -11 w Zielonej Górze. Za dnia w poniedziałek nie będzie wiele cieplej.

Poniedziałek będzie bardzo mroźny!

Poniedziałek, 8 stycznia zapowiada się mroźny, ale bardzo słoneczny. W Gorzowie na termometrach zobaczymy -6, a w Zielonej Górze -8 stopni maksymalnie. Nocą ponownie temperatura spadnie do odpowiednio do -10 i -11 stopni. Zarówno na północy, jak i południu regionu będzie bezchmurne niebo.

Od wtorku coraz cieplej!

Choć we wtorek jeszcze chwyci mróz, to będzie to zapowiedź ocieplenia. W Gorzowie Wielkopolskim na termometrach zobaczymy -3, a w Zielonej Górze -5 stopni. Nocą temperatura spadnie do - 8 stopni. Od środy do końca tygodnia temperatura będzie dodatnia na terenie całego województwa.

Zobaczcie morsów z Gorzowa!

Atak zimy na Podkarpaciu. Rzeszów pod śniegiem