E-sport

Wkrótce otwarcie gaming house w Zielonej Górze. To tutaj będą trenować zawodnicy 1. ultraligi

Już niebawem w Zielonej Górze zostanie otwarte profesjonalne miejsce do e-sportu. Lodis z 1. ultraligi w pocie czoła działał, aby studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego i inni mogli zakochać się w tej formie spędzania czasu.

Nowoczesny Gaming House powstaje w Zielonej Górze

Wojciech Łapiński stoi na czele Lodis, który z roku na rok, dzięki swojemu zaangażowaniu w e-sport zyskuje coraz więcej w tej dziedzinie. W jednym z zielonogórskich akademików powstał nowoczesny Gaming House. Dzięki temu miejscu studenci będą mogli rozwinąć swoje umiejętności w e-sporcie. Gdzie będzie Gaming House w Zielonej Górze? Lokalizacja Gaming House'u to Dom Studencki "Ziemowit" przy ul. Szafrana 8 w Zielonej Górze. Remont trwał ponad rok i już na dniach będzie można z niego korzystać. Poniżej znajdziecie szczegóły.

Kongres 590 2021: Paweł Kowalczyk prezes Polskiej Ligii E-Sportowej: Jestem pewien, że e-Sport będzie na olimpiadzie

„Gaming House to dla nas coś więcej niż tylko miejsce do grania w gry wideo oraz integracja zawodników. Jako drużyna będziemy chcieli postawić na budowanie mostów pomiędzy młodzieżą a poważnym e-sportem w celu zadbania o przyszłość tej dyscypliny w Polsce. Ponadto turnieje, wydarzenia oraz wspólna rywalizacja będzie tym, czym będzie przyciągać do siebie miejsce zbudowane z pomocą AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego” - powiedział dla Nerdsfery, Wojciech Łopiński, CEO Lodis.  

Wiedźmin QUIZ. Ile wiesz o Skellige? Idealny test wiedzy z gry Wiedźmin III: Dzieki Gon!

Pytanie 1 z 10
Zadanie, które odblokowuje dostęp do Skellige to:

Huczne otwarcie dla fanów e-sportu 

Kiedy otwarcie Gaming House'u w Zielonej Górze? Huczne otwarcie zaplanowano na 22 czerwca, sobotę na godz. 10:00.Zaprasza Lodis oraz AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jak poinformował nas Wojciech Łopiński na oficjalnie otwarcie zostały zaproszone zarówno władze miasta Zielona Góra oraz władze Uniwersytetu Zielonogórskiego. 

Dlaczego warto przyjść na otwarcie Gaming House'u? To właśnie wtedy po raz pierwszy zobaczyć będzie można jak to samo miejsce wygląda od środka. A także fani e-sportu będą mogli na chwilę poczuć się jak e-sportowiec. 

Otwarcie H2Ochla w Zielonej Górze