vtb

Autor: VTB United League

Z piekła do nieba - Enea Zastal wygrywa z Parmą Perm!

2021-03-09 12:22

Enea Zastal BC Zielona Góra zalicza niesamowity comeback i wygrywa z Parmą Perm 95:92.

Od pierwszych minut, gołym okiem było widać, że dla Parmy liczy się tylko komplet punktów. Pierwszą kwartę zdominowali goście. W drugiej odpowiedzieli podopieczni Żana Tabaka i do przerwy mieliśmy 40:45 dla Rosjan.

Trzecia kwarta ponownie należała do nowego zespołu Marcela Ponitki. Przypomnijmy Polak rozpoczynał sezon w Zastalu, ale w styczniu przeniósł się do Parmy Perm.

W czwartej kwarcie nastąpił zwrot akcji, a ciężar gry, wziął na swoje barki Łukasz Koszarek. Kapitan zielonogórzan w przeciągu 3 minut trafił 4 "trójki" i tym samym dał Zastalowi 12 zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach Ligi VTB.

Kolejny mecz Enei Zastalu w czwartek. Zielonogórzanie zagrają na wyjeździe z drużyną z Krasnojarska.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?