Californication David Duchovny

i

Autor: East News Randy Tepper

Rozrywka

Arcytrudny quiz o serialu "Californication". 10 pytań dla prawdziwych fanów. 10/10 to sukces!

Serial "Californication" zapisał się w historii kinematografii. Znany z roli w "Archiwum X" David Duchowny dał się poznać w nowej roli. To właśnie serial opowiadający o kontrowersyjnym życiu pisarza jest do dzisiaj uznanym dziełem. Sprawdź się w naszym arcytrudnym teście wiedzy o "Californication".

„Californication” to jeden z najlepszych seriali w historii kina! Jak dobrze pamiętasz ten serial? Quiz

Zanurz się w świecie kalifornijskich marzeń i rozpaczy z kultowym serialem "Californication". Ta ikoniczna produkcja telewizyjna, stworzona przez Toma Kapinosa, przynosi mieszankę pikantnego humoru, intensywnych emocji i odrobinę kontrowersji, która niezmiennie trzyma widzów w napięciu.

"Nie mów o niej bzdur!". David Draiman ponownie pokazuje swoja sympatię do Taylor Swift

Opowiadając historię utalentowanego, ale skomplikowanego pisarza, Hanka Moody'ego. W jego rolę wcielił się David Duchovny, do którego wzdychały pokolenia kobiet. "Californication" zaprasza widzów do świata pełnego nadmiaru, miłosnych uniesień, narkotyków oraz dramatu życia codziennego. W serialu toczy się wieczna walka Hanka z demonami przeszłości, próbującego pogodzić swoje życie osobiste z karierą pisarską i relacją z córką Beccą (gra ją Madeleine Martin) oraz jej matką Karen (w tej roli Natascha McElhone).

Wśród atutów "Californication" warto wspomnieć także o oryginalnej ścieżce dźwiękowej, która doskonale komponuje się z surrealistycznym klimatem Los Angeles oraz o brawurowym dialogu, który często balansuje na granicy prowokacji i inteligencji. Momentami widz może zatrzymać się i sam zastanowić się nad życiem, aby już za chwilę może uśmiać się do łez.

Arcytrudny quiz o serialu "Californication". 10 pytań dla prawdziwych fanów. 10/10 to sukces!

Pytanie 1 z 10
Na jakiej osobie była wzorowana postać  Hanka Moody'ego?

Zobacz też: Tak dziś wyglądają główni bohaterowie "Z Archiwum X"