Myjnia samochodowa

i

Autor: paulbr75/CC0/pixabay.com

Czyszczenie auta w Zielonej Górze. Czy ceny powalają z nóg?

2023-01-05 15:50

Niesprzyjające warunki pogodowe przyczyniają się do zabrudzeń samochodów. Rozsypywana sól na drogach w okresie zimowym może skutkować brzydkim wyglądem i niszczącym naszą karoserię. Warto więc czyścić samochód regularnie, żeby tego uniknąć. Sprawdziliśmy ile za tę usługę zapłacimy w 2023 roku w Zielonej Górze.

Myjnie bezdotykowe w Zielonej Górze. Ile zapłacimy za samodzielne umycie auta?

Myjnie bezdotykowe w Zielonej Górze cieszą się coraz większą popularnością. Jest to spowodowane łatwością oraz szybkością wykonania usługi. Ceny jednak na takiej stacji są uzależnione od czasu, w jakim nasz samochód umyjemy. Prawie w całym mieście ceny rozpoczynają się od 1 zł za jedynie 30 sekund używania pistoletu za pomocą, którego myjemy auto. Jeśli zsumujemy takie mycie ze wszystkimi etapami mycia (zazwyczaj jest 5. takich etapów) musimy zapłacić od 25 około złotych wzwyż. Już w większości takich myjni jest możliwość płatności kartą, w innych musimy pamiętać o bilonie.

Ile zapłacimy na myjni automatycznej? Ceny na myjni automatycznej w Zielonej Górze

Dla przykładu w myjni automatycznej w Zielonej Górze za jedno podstawowe mycie naszego samochodu najmniej zapłacimy około 19 złotych, następnie ceny rozpoczynają się nawet od 43 złotych. Natomiast za pełen pakiet mycia auta zapłacić trzeba około od 40 zł do 70 zł. Jeśli chcemy regularnie zadbać o nasz samochód kwota w miesiącu może spowodować u nas ból głowy.

Masz bardzo brudne auto? Zleć czyszczenie jednej z firm w Zielonej Góry

Jednak jeśli nasze auto wymaga dokładniejszego mycia warto sprawdzić firmy, które profesjonalnie tym się zajmują. Ceny jednak znacznie różnią się od tych, które wyżej wymieniliśmy. Zakres usług również jest większy. Możemy odpowiednio wybrać na czym nam zależy. Czy chcemy również skorzystać z wyczyszczenia tapicerki, nałożenia wosku czy polerowania karoserii. Ceny zaczynają się od 250 złotych wzwyż, za podstawowe umycie zewnętrzne oraz wewnętrzne samochodu trzydrzwiowego. Cennik jednak jest bardzo szeroki i może sięgać nawet do 1 tys. złotych.

Tylko od nas zależy jaką opcję wybierzemy. Wybór nie należy do najprostszych, ale trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze jest nasze zadowolenie z usług, które są oferowane przez poszczególne miejsca.

Sonda
Gdzie zwykle myjesz swój samochód?