Gwiazdy

Dominika Gwit podzieliła się radosną nowiną! Internauci: "Gratulacje kochani"

Dominika Gwit podzieliła się niedawno radosną wiadomością w sieci. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała ważne dla niej zdjęcie. Aktorka nie spodziewała się tylu pochlebnych komentarzy. Internauci licznie jej gratulowali.

Dominika Gwit to polska aktorka, której debiut można było oglądać w filmie z 2008 r. "Galerianki". Tam wcieliła się w jedną z głównych bohaterek. Charyzma Gwit szczególnie zapada w pamięć i niedługo po tym filmie można było ją oglądać w serialu "Przepis na życie". Poza karierą aktorki Dominika Gwit znana jest także ze swojej walki z nadwagą. Tym także dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Nie zawsze jednak mogła liczyć na przychylność internautów.

Dominika Gwit to szczęśliwa żona i matka

7 lipca 2018 r. Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub. Media w ostatniej chwili dowiedziały się o ceremonii. Dlaczego? Aktorka nie chciała rozgłosu. Para wolała w zaciszu bliskich osób cieszyć się tym radosnym dniem. Małżeństwo, obecnie świętuje 6. rocznicę ślubu. W 2023 r. oboje zostali rodzicami zdrowego synka.

Z okazji kolejnej rocznicy ślubu Dominika Gwit podzieliła się tą informacją ze swoimi obserwującymi. Na jej Instagramie jest prawie 200 tys. fanów, to tam opublikowała romantyczne zdjęcia z mężem. Pod postem nie zabrakło gratulacji, czytamy:

  • "Wszystkiego najlepszego na kolejne lata dużo miłości zdrówka"
  • "Cudownych dalszych rocznic ❤️😍 pozdrawiam serdecznie"
  • "Wszystkiego dobrego na dalszej drodze zycia" (pis. org.)
  • "Dużo zdrówka miłości radości spełnienia szczęścia na kolejne lata"
  • "Dużo miłości i wytrwałości"

Zobacz też: Dominika Gwit przeszła ogromną metamorfozę. Jak zmieniała się przez lata?

Quiz. Rozpoznaj polską celebrytkę po nogach. Które nóżki należą do Maryli Rodowicz?

Pytanie 1 z 10
Czyje to nogi?
nogi joanna opozda