Gliniarz z Beverley Hills

i

Autor: Paramount/AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

Kino

Eddie Murphy ponownie wcieli się w policjanta. Kiedy premiera filmu "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F"?

To już pewne fani "Gliniarza z Beverley Hills" nie będą rozczarowani. Już niedługo odbędzie się premiera kolejnego hitu z lat 80. i 90. Mowa o "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F". Netflix opublikował oficjalny zwiastun komedii. Kiedy premiera czwartej części "Gliniarza z Beverley Hills"? O czym będzie?

"Gliniarz z Beverley Hills" powraca

Premiera pierwszej części "Gliniarza z Beverley Hills" odbyła się w 1984 r. Trzy lata później fani mogli obejrzeć kolejny epizod. A w 1994 r. do kin trafił "Gliniarz z Beverley Hills III". Chociaż od poprzedniej części minęło 30 lat, to już wiadomo, że widzowie będą mogli obejrzeć czwartą "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F". Oczywiście nie mogło zabraknąć w roli głównej Eddiego Murphiego, przypomnijmy, że to on wciela się w rolę Alexa. Obok niego wystąpią także Judge Reinhold w roli Billy'ego Rosewooda czy Paul Reiser w roli Jeffreya Friedmana.

Cillian Murphy z Oscarem za Oppenheimer. Ta rola kosztowała go wiele wyrzeczeń!

Wśród śmietanki aktorskiej znleźli się także Tailor Paige w roli córki ALexa, Jane, Kevin Bacon w roli kapitana Granta oraz Joseph Gordon-Levit. Kiedy premiera "Gliniarza z Beverly Hills: Axel F"? Już 3 lipca na platformie streamingowej Netflix będzie można obejrzeć "Gliniarza z Beverly Hills: Axel F".

O tym będzie "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F"

Detektyw Axel Foley ponownie będzie patrolować ulice Beverly Hills. Alexowi towarzyszą córka, której życie jest zagrożone, nowy partner i dawni kumple. Detektyw Alex postanawia, że udaremni spisek. Atmosfera znów zostanie podgrzana.

Sonda
Czy znasz serię filmów "Gliniarz z Beverley Hills"?