JenniferAniston

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News

Gwiazdy

Jennifer Aniston została pisarką. Aktorka stworzyła książkę dla dzieci

Jennifer Aniston znamy z wielkiego ekranu. Odtwórczyni roli Rachel Green z serialu "Przyjaciele" postanowiła zająć się czymś zupełnie innym. Aktorka zabrała się za pisarstwo. W mediach społecznościowych pochwaliła się, że spod jej pióra powstała książka dla dzieci.

Jennifer Aniston napisała książkę dla dzieci

Znana aktorka i ulubienica "The Morning Show" zaryzykowała i zmieniła swoją pasję. Na swoim koncie ma nie tylko udział w popularnym serialu "Przyjaciele", ale także zdobyła Złoty Glob. Przyszła pora, żeby spróbować całkiem czegoś nowego. W swoich mediach społecznościowych pochwaliła się, że napisała książkę dla dzieci.

„Mam nadzieję, że jego urocza podróż w poszukiwaniu prawdziwej pasji będzie inspiracją dla dzieci i wszystkich miłośników psów” – powiedziała w oświadczeniu Jennifer Aniston.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Książka, która jest autorstwa Jennifer Aniston to „Clydeo Takes a Bite Out of Life”, ilustracje wykonał Bruno Jacob. Opowiada o psie, który odkrywa pasję do gotowania. Inspiracją dla Aniston przy tworzeniu tej pozycji są jej własne doświadczenia. Aktorka adoptowała psa ze schroniska. Co później skutkowało, że pupil także ma swój profil na Instagramie, który działa od 2021 r. Animowany pies przypadł do gustu wielu fanów.

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z jedyną z swoim rodzaju, niepowtarzalną Jennifer Aniston. To nie tylko historia przygód uroczego psa, ale także uniwersalna opowieść o odnajdywaniu radości w życiu i pasji, która uszczęśliwia” – powiedziała Nancy Inteli, wiceprezeska i wydawczyni HarperCollins Children’s Books.

„Clydeo Takes a Bite Out of Life” to dopiero początek nowej serii, spod pióra Aniston. Łącznie mają powstać aż cztery książki. Jednak to nie koniec na pisarskiej karierze aktorki. 55-latka ma także w planach wydać książkę kucharską oraz dwie inne książki dla dzieci.

Quiz. Dopasuj opis do postaci z serialu "Przyjaciele". Jak dobrze znasz bohaterów "Friends"?

Pytanie 1 z 10
Mieszka u Monicy Geller, pracuje początkowo jako kelnerka w kawiarni Central Park. Z czasem zmienia pracę i pracuje w firmie zajmującej się modą. Ross od lat jest w niej zakochany.

Jennifer Aniston i jej sławni przyjaciele