Wielkanoc 2023: Które sklepy są otwarte w Wielką Niedzielę i Wielki Poniedziałek? Gdzie zrobimy zakupy 9 i 10 kwietnia w Bydgoszczy?

i

Autor: CANVA

Znana sieć otwiera kolejne markety! Dwa z nich powstaną w Zielonej Górze

2023-03-22 9:42

Na terenie Zielonej Góry powstaną kolejne dwa nowe markety znanej sieci. Na miejscu starego marketu Intermarche powstanie nowy znany już zielonogórzanom sklep Aldi. Zostanie otwarty już dziś. Wiemy, gdzie powstanie drugi sklep tej sieci.

Kolejne dwa markety Aldi w Zielonej Górze. Gdzie powstaną nowe Aldi?

Dwa nowe markety Aldi mają powstać w Zielonej Górze. Przypomnijmy, że zielonogórzanie znają już tę sieć marketów. Znajdują się one przy Wyszyńskiego oraz przy alei Konstytucji 3 Maja. Nowy market Aldi będzie znajdować się w starym budynku Intermarche na Zaciszu. Sklep Intermarche niestety został zamknięty w 2022 roku, zaledwie po 9. latach działalności. Prace nad nowym marketem wre. Na placu budowy już działają robotnicy. Kolejny nowy Aldi ma powstać na osiedlu Czarkowo.

Kiedy otwarcie Aldi na Zaciszu w Zielonej Górze? Data otwarcia Aldi w Zielonej Górze

Market Aldi przy ulicy Zacisze zostanie otwarty w środę, 22 marca. W tym dniu na klientów będą czekać degustacje produktów własnych marek, w godz. 11:00 - 19:00.

Data otwarcia marketu Aldi Czarkowie nie jest znana. Mieszkańcy osiedli jak i inni zainteresowani zakupami w nowych sklepach muszą jeszcze poczekać. Będziemy na bieżąco informować, gdy tylko data będzie znana, zaglądajcie na Eska Zielona Góra.

Sonda
Czy jesteś za podniesieniem wieku emerytalnego w Polsce?