Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska

i

Autor: Łukasz Kozłowski

Na antenie

Kolejny odcinek audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Kto będzie gościem Łukasza Kozłowskiego?

We wtorek, 26 marca będziecie mogli posłuchać kolejnej audycji z serii Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Łukasz Kozłowski porozmawia o naszym województwie z kolejną osobą. O czym będzie kolejny odcinek audycji? Kiedy emisja odcinka? Zapamiętajcie tę datę i do usłyszenia na antenie Radia Eska.

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Gdzie nas słuchać?

Na antenie Radia Eska w Zielonej Górze, w Gorzowie oraz Żarach od 5 grudnia, cyklicznie odbywa się emisja nowego cyklu audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska to audycja przygotowana przez Łukasza Kozłowskiego. W każdym odcinku rozmowy będą dotyczyć województwa lubuskiego, a zaproszeni do studia goście będą mogli podzielić się ciekawostkami na temat naszego regionu. Najbliższa rozmowa w ramach cyklu Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska już 26 marca, we wtorek.

Możecie nas słuchać na antenie Radia Eska:

  • Zielona Góra na 105,7 FM
  • Gorzów na 93,8 FM
  • Żary na 106,6 FM
Jezioro w Dąbiu koło Zielonej Góry

Już 26 marca, we wtorek gościem Łukasza Kozłowskiego będzie Zbigniew Rudziński - turysta, krajoznawca, podróżnik i alpinista. To także autor przewodników turystycznych. Założyciel i prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Ziemi Gorzowskiej oraz Gorzowskiego Klubu Turystyki Górskiej PTTK Sępik. Pomysłodawca budowy Ośrodka Edukacji i Promocji Ochrony Przyrody i Turystyki PTTK w Mościcach koło Witnicy.

Zobacz też: Cud natury ukryty w lesie. 9 wysp na jeziorze niedaleko Świebodzina

Sonda
Uważasz, że woj. lubuskie jest dobrym miejscem do życia?