Plac Teatralny

i

Autor: Dorota Gut

Koncerty plenerowe na placu Teatralnym na dobre powróciły do Zielonej Góry [AUDIO + WIDEO]

2020-06-15 11:02

Za nami drugi czerwcowy weekend kiedy mieszkańcy mogli posłuchać muzyki na świeżym powietrzu. Czas na Kulturę rozkręca się w naszym mieście coraz bardziej. Zielonogórzanie muzyki mogą słuchać na placu Teatralnym. Relaksować można się na ławkach albo na leżakach. W ten weekend swoje zdolności artystyczne zaprezentowali: Paulina Gołębiowska, Konrad Bebiołka i Małgosia Jach.

Mieszkańcy po kilku miesiącach przerwy w końcu mogą posłuchać koncertów na świeżym powietrzu. Od początku czerwca w czasie weekendów w Zielonej Górze organizowane są wydarzenia pod hasłem Czas na Kulturę.

Do tej pory na placu Teatralnym wystąpili już: Anna Kalinowska i Albert Bezdziczek, Kapela Prima Sort, Przemek Szczotko, Paulina Gołębiowska, Konrad Bebiołka i Małgosia Jach.

Spytaliśmy mieszkańców czy lubią koncerty na świeżym powietrzu

To nie koniec imprez na świeżym powietrzu. Mieszkańcy muzyki na dworze będą mogli słuchać do końca czerwca. Koncerty na placu Teatralnym będą odbywały się w każdy weekend do końca miesiąca. Przed nami jeszcze więc 6 wystąpień. Osobę, która wystąpi w ten piątek poznamy na dniach.

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM:
Za nami kolejny weekend koncertów plenerowych w Zielonej Górze