Laluna Unique

i

Autor: Screen Instagram lala_laluna_official

Gwiazdy

Laluna poddała się kolejnej operacji. Wystąpiły powikłania, teraz cierpi. Co tym razem zoperowała?

Laluna Unique jest jedną z popularniejszych postaci z show "Królowe Życia". Nie ukrywa, że często korzysta z usług medycyny estetycznej. W jej mediach społecznościowych pojawia się wiele treści nawiązujących właśnie do zabiegów czy operacji. Tym razem celebrytka zmaga się z wielkim cierpieniem z powodu powikłań po operacji.

Laluna zmniejszyła sobie żołądek

Laluna od wielu lat zmienia swój wygląd. Liczne operacje plastyczne sprawiły, że trudno sobie wyobrazić jak wcześniej wyglądała. Tak Laluna wyglądała 17 lat temu. Tym razem kobieta zdecydowała się na operacji bariatrycznej. Mimo, że od operacji minęło kilka miesięcy celebrytka obecnie zmaga się z powikłaniami.

Laluna ujawnia zarobki. Szok, ile bierze za jeden odcinek programu!

Laluna Unique ma powikłania po operacji

Na antenie TTV w programie "Diabelnie Boskich" odbyła się relacja z przygotowań do operacji bariatrycznej. Laluna nie kryła emocji, podobnie jak jej bliscy. Drżącym głosem pacjenta żegnała swoją mamę, na chwilę przed tym jak miała zostać przewieziona na salę chirurgiczną. Całe szczęście zabieg poszedł zgodnie z planem lekarzy. Jednak kobieta była zaskoczona i widziała problem w tym, że jej waga nie spadła na tyle, ile sobie wyobrażała wcześniej.

Kolejne tygodnie mijały, a Laluna po wypisaniu ze szpitala próbowała wrócić do sprawności. Jednak nieoczekiwanie zaczęła odczuwać bóle. O swoich problemach podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Jedna z obserwujących zapytała Laluny "Jak się czujesz? Dawno mnie tutaj nie było. Jak twój stan zdrowia?". Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

"Na razie ciężko. Będę wam dawała znać" - odpowiedziała Laluna, cytowana przez Pudelek.pl.

O kolejnych informacjach w tej sprawie będziemy donosić na naszym portalu. Śledźcie nasze newsy, by być na bieżąco.

Laluna kiedyś i dziś. Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Sonda
Co sądzisz o operacjach plastycznych?