Natalia Kochańska

Autor: Instagram Natalia Kochańska

Natalia Kochańska wraca do Polski bez medalu z Igrzysk Olimpijskich 2024

2 sierpnia, odbył się finał kobiet w strzelectwie. Natalia Kochańska znalazła się wśród śmietanki sportowców. Niestety, do Polski wraca bez medalu. Zaciętą walkę zakończyła na 6. miejscu.

Natalia Kochańska z Zielonej Góry na igrzyskach w Paryżu 2024

Zielonogórzanka, podopieczna Gwardii Zielona Góra wczoraj, 1 sierpnia wywalczyła sobie miejsce w finale strzelectwa kobiet w trzech postawach. Podczas czwartkowych zmagań Polka zajęła 6. miejsce (na osiem możliwych) w kwalifikacjach, z wynikiem 589 pkt. Jak poradziła sobie w finale?

Dla Igi Świątek uczy się polskiego. Dzięki niej poznała miłość. Tajwanka wspiera polską tenisistkę na igrzyskach w Paryżu

2 sierpnia, w piątek o godz. 9:30 rozpoczął się finał strzelectwa, 3 postawy 50 metrów. Polka zmagała się z ośmioma zawodniczkami. W pozycji klęczącej zajęła 7. pozycję, jednak niewiele brakowało, by była 6. Pozycja leżąca spowodowała, że Kochańska spadła na miejsce 8. Najlepiej poradziła sobie w pozycji stojącej. Ostatnie strzały do celu spowodowały, że bystre oko Natalii Kochańskiej pomogły jej dotrzeć z powrotem na 6. pozycję. Niestety nie udało jej się wyżej awansować. Zielonogórzanka kończy swoją przygodę z IO 2024 bez medalu, w finale zdobyła 418.5 pkt.

To był debiut Natalii Kochańskiej na igrzyskach olimpijskich. Kto wygrał w strzelectwie kobiet?