WORD Zielona Góra

i

Autor: Dorota Gut

Noszenie maseczek na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego jest obowiązkowe [AUDIO]

2020-08-14 8:37

Osoby chcące zdać egzamin na prawo jazdy muszą pamiętać o nowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie WORD-u w Zielonej Górze. Mieszkańcy podczas egzaminów muszą mieć założone rękawiczki oraz maseczki. Na teren ośrodka nie powinny też wchodzić osoby postronne. Warto mieć już ze sobą wypełnioną ankietę epidemiologiczną, którą można znaleźć na stronie internetowej WORD-u.

Na egzamin na prawo jazdy zielonogórzanie muszą zabrać ze sobą nie tylko wiedzę. Na terenie ośrodka obowiązuje noszenie maseczek, a podczas egzaminu trzeba mieć też założone rękawiczki.

Oczekujemy od osób, które przychodzą na teren ośrodka żeby się stosowały do tych zasad określonych w moim rozporządzeniu, które mówią że osoby przebywające na terenie ośrodka mają mieć maseczki, rękawiczki, żeby na obiekt wchodziły tylko osoby, które przychodzą na egzamin albo chcą się zapisać

- mówi Ireneusz Plechan, dyrektor WORD-u w Zielonej Górze. Mieszkańcy muszą też mieć ze sobą wypełnioną ankietę epidemiologiczną, w której informują m.in. o pobycie za granicą.

W ostatnich dwóch tygodniach trzy ośrodki w Polsce zostały zamknięte na czas kwarantanny, gdyż stwierdzono przypadki pojawienia się wirusa i wśród pracowników i wśród osób egzaminowanych 

- dodaje Ireneusz Plechan. Osoby, które zauważą u siebie jakieś objawy chorobowe np. gorączkę albo kaszel mogą bez żadnych konsekwencji przełożyć egzamin na inny dzień. Ze względów bezpieczeństwa zmniejszono liczbę osób, które na raz mogą zdawać teorię.

Na teren ośrodka nie powinny wchodzić osoby postronne - mówi Ireneusz Plechan, dyrektor WORD-u w Zielonej Górze

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce