WORD Zielona Góra

i

Autor: WORD Zielona Góra, FB

Miasto

Odwołane egzaminy na prawo jazdy w WORD Zielona Góra. Jaki jest tego powód? Są nowe fakty w sprawie

2023-04-14 7:59

W WORD Zielona Góra zostały odwołane egzaminy praktyczne. Kiedy? Jaki jest tego powód? Czy w kolejnych dniach będą odwołane także egzaminy? Głos zabrali także pracownicy ośrodka. Są nowe fakty w sprawie odwołanych egzaminów. O tym poniżej w naszym materiale.

Odwołane egzaminy w WORD Zielona Góra. Dlaczego zostały odwołane egzaminy?

Zostały odwołane egzaminy na prawo jazdy w Zielonej Górze. Jak podaje WORD Zielona Góra "Uprzejmie informujemy, że w związku z absencją chorobową egzaminatorów WORD Zielona Góra w dniu 14 kwietnia (piątek) egzaminy praktyczne kategorii B zostają odwołane. Egzaminy teoretyczne oraz egzaminy praktyczne pozostałych kategorii odbędą się zgodnie z planem.".

O kolejnych odwołanych egzaminach w WORD Zielona Góra, będziemy informować na bieżąco na naszym portalu. Śledźcie nasze newsy. 

Pracownicy WORD Zielona Góra odkrywają karty. Wydali list otwarty

Wyżej podaliśmy ogólnodostępne informacje, według których egzaminatorzy nie stawili się do pracy z powodów chorobowych. Do naszej redakcji trafił jednak list otwarty Związkowców OZZP WORD Oddziału Terenowego w Zielonej Górze, którzy zabrali głos w tej sprawie. Czytamy w nim "My, egzaminatorzy WORD-u w Zielonej Górze poprzez nasz związek zawodowy pragniemy poinformować, że Dyrekcja firmy podaje do mediów nieprawdziwe informacje. Wbrew temu, co Państwo podają w swoich przekazach medialnych, Dyrektor WORD-u w Zielonej Górze doskonale zdaje sobie sprawę z wielu istotnych problemów o jakich jego informowaliśmy w czasie wielu, inicjowanych niemal zawsze z naszej inicjatywy spotkań". Wyjaśniają także jaki jest powód odwołanych egzaminów na prawo jazdy w Zielonej Górze "Dyrekcja firmy informując media, a przez to opinię publiczną o tym, iż nie wie jaka jest przyczyna bardzo trudnej sytuacji cynicznie gra w tą samą grę od wielu miesięcy. Nasze rozmowy z miesiąca na miesiąc są kolokwialnie mówiąc „gadaniem do ściany”. Po różnych próbach działań oddolnych, ukierunkowanych na poprawę naszych warunków pracy, płacy i innych, nie mniej ważnych spraw związanych z jakością obsługi klienta próbowaliśmy zaprosić także do rozmów wyższe władze partyjne, które są mocodawcami Pana Dyrektora Edwarda Jakubowskiego. Niestety to też nie spotkało się z pozytywną reakcją". 

"Jesteśmy zmuszeni w tej trudnej sytuacji pracować od lat bez jakiejkolwiek wizji, planu zmian na lepsze. To nie jest miejsce i czas, aby wyliczać szczegółowo nasze problemy, ale aktualnie doszliśmy emocjonalnie już do ściany po wysłuchaniu stwierdzenia „ja tutaj nikogo na siłę nie trzymam” i wiemy, że tak dłużej się nie da... Zdrowie jest tylko jedno i ono jest dobrem najwyższym" - czytamy dalej w liście otwartym. 

"Uważamy, że potrzebny jest nam otwarty i życzliwy menadżer, który bez dobrej atmosfery w pracy nie umie pracować"- dodają na koniec egzaminatorzy WORD Zielona Góra. Jak zakończy się ten spór? Czy jest szansa na rozwiązanie tego konfliktu? 

O kolejnych odwołanych egzaminach na prawo jazdy w Zielonej Górze oraz dalszych informacjach w tym temacie, będziemy aktualizować na bieżąco na naszym portalu. Śledźcie nasze newsy.

Kilka głupich manewrów na drodze kosztowało go prawo jazdy

Masz prawo jazdy? W tym quizie powinieneś uzyskać minumum 8 na 10 punktów!

Pytanie 1 z 1
Na chodniku nie mogą się zatrzymywać auta