Szpitalny oddział

i

Autor: Canva zdjęcie ilustracyjne

Miasto

Pijany Ukrainiec zniszczył dokumenty pacjentów w szpitalu. Zrobił to... własnym moczem

2024-03-30 12:03

Do tego kontrowersyjnego i niecodziennego zdarzenia doszło w środę, 27 marca w zielonogórskim szpitalu. Pijany i agresywny mężczyzna zniszczył dane i dokumentację kilkuset pacjentów. Zrobił to oddając mocz na nie. Policja po zatrzymaniu obywatela Ukrainy potwierdziła przez badanie wysokie stężenie alkoholu w organizmie mężczyzny.

Pijany Ukrainiec zniszczył dokumentację medyczną w szpitalu

Do tego nietypowego i kontrowersyjnego zdarzenia doszło w środę, 27 marca na terenie szpitala w Zielonej Górze. Jak donoszą portalowi Super Expressu Zielona Góra policjanci, pijany mężczyzna zniszczył dokumentację medyczną kilkuset pacjentów z tamtejszej placówki.

Zniszczył dokumentację medyczną oddając na nią mocz

Kompletnie pijany obywatel Ukrainy zniszczył kilkaset dokumentacji medycznych pacjentów przy pomocy własnego moczu. Na miejsce zostali wezwani miejscowi policjanci, którzy obezwładnili agresywnego mężczyznę i przebadali go na obecność alkoholu w organizmie.

4 promile w organizmie niszczyciela dokumentów

Badanie policjantów wykazało w wydychanym powietrzu obywatela Ukrainy aż 4 promile alkoholu. Jak informują SE zielonogórscy policjanci, mężczyzna został przewieziony na izbę wytrzeźwień, a już wkrótce za swój czyn zostanie postawiony przed sądem.

W szpitalach odbywają się także i tak piękne historie

Kościół szpitalny w Cmolasie z tajemniczą historią