miss

i

Autor: pixabay.com

W Zielonej Górze odbyła się sesja zdjęciowa do finałowej gali Miss Ziemi Lubuskiej [WIDEO]

2020-08-25 13:18

W lutym w Zielonej Górze odbył się kasting do wyborów Miss Ziemi Lubuskiej. Już we wrześniu odbędzie się gala finałowa na której poznamy najpiękniejszą Lubuszankę oraz zielonogórzankę!

Miss Ziemi Lubuskiej już prawie wybrana! Kandydatki odbyły sesję zdjęciową przed finałową galą, na której zostanie wybrana najpiękniejsza dziewczyna z województwa lubuskiego oraz w tym roku po raz pierwszy z Zielonej Góry.  

Dziewczyny zostaną wybrane w dwóch kategoriach, jednak w tym roku czeka nas nowość! Pierwsza to Miss Ziemi Lubuskiej Dorosłych, druga Miss Ziemi Lubuskiej Nastolatek. Natomiast nowością jest to, że dziewczyny statrują także w kategorii Miss Zielonej Góry jako miasta stołecznego.

Finałowa gala konkursu odbędzie się już 20 września w Zielonej Górze. Na niej poznamy wszystkie dziewczyny i dowiemy się, która wygra! 

Dorosłe kandydatki to:

Natalia BednarzNadia BernatOliwia GólskaJulia GryczanSandra JakubowiczEwa KarpińskaSandra KrencMarta MistewiczNikol NowakNatalia PogranicznaJulia PryputniewiczAleksandra SitarekSamira StefanoMilena StudzińskaAleksandra SzutowiczKatarzyna ŚmigielskaSara TecławZofia WatrosPaulina WęglarzLaura WycichowskaAneta Zielińska

Wśród nastolatek:

Agata BrzozowskaSandra BujarowiczWanessa HejmanowskaSandra JacynoAleksandra KałaszNadia MarcinkiewiczWiktoria NeumannOliwia NowackaSandra PatanNatalia RaniewiczLaura SembratowiczKatarzyna SynowiecZuzanna SzymczakAleksandra ŚwiątkowskaNatalia TarczewskaJulia Wawrzyszczuk

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej