miss

i

Autor: pixabay.com

Wybory Miss Ziemi Lubuskiej przedłużone!

2020-04-06 13:20

W związku z epidemią koronawirusa, wszystkie imprezy zostały odwołane, w tym wybory miss regionalnych. Organizatorzy chcą jednak przedłużyć konkurs.

Wybory Miss Ziemi lubuskiej zostały przełożone. Pierwsza tura wyborów odbyła się już w lutym. Niestety finalistki będą musiały poczekać. 

Konkurs został przedłużony do końca czerwca, decyzją Ogólnopolskiego Biura Miss Polski. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju się nie zmieni, przewidujemy opcję przedłużenia realizacji konkursu do Września

mówi organizator Miss Ziemi Lubuskiej Grzegorz Ostrowski. Póki co organizatorzy nie wiedzą, kiedy dokładnie odbędą się finały wyborów.

Na tą chwilę nie jesteśmy w stanie przekazać daty realizacji finałów. Dla nas organizatorów najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie kandydatek i gości konkursu.

dodaje organizator. To nie tylko wybory Miss Ziemi Lubuskiej będą przedłużone, wszystkie regionalne konkursy zostają póki co przedłużone do czerwca, jeśli sytuacja się nie poprawi na ostatnią rundę, przyjdzie nam czekać do września.