Kevin Spacey

i

Autor: Alberto Pezzali/Associated Press/East News

Gwiazdy

Znany aktor, Kevin Spacey ma poważne problemy. Opowiedział o nich w wywiadzie. Polały się łzy

Kevin Spacey jest znany z wielu ról. Jednak dla fanów serialu "House of Cards" zapadł szczególnie w pamięć. W 2017 r. został oskarżony o napaść seksualną i od tamtego jego życie uległo dramatycznej zmianie. Przez wiele lat nie można było zobaczyć aktora na wielkim ekranie. Teraz postanowił, że wyjawi swoje problemy.

Kevin Spacey oskarżony o napaść seksualną

W 2017 r. Kevin Spacey został oskarżony przez Anthon'ego Rappa o napaść seksualną, która miała miejsce wiele lat temu. Wręcz natychmiast Space mógł pożegnać się ze swoją karierą. Każdy kolejny zarzut niósł za sobą kolejny. Żadnego z nich ostatecznie nie udowodniono, a Spacey został wręcz wykluczony ze świata kina.

Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą

Szczery wywiad z udziałem znanego aktora. Były łzy

Kevin Spacey udzielił wywiadu. W rozmowie z Piersem Morganem opowiedział o ostatnich przykrych doświadczeniach, a także nawiązał do oskarżeniach, które odbiły się nie tylko na jego zdrowiu psychicznym, lecz także na finansach. Stwierdził, że mówienie o całej sytuacji zdejmuje z niego ciężar, bo przez długi czas nie był w stanie mówić na ten temat. Z ust aktora padło wyznanie, że nie ma pieniędzy i że "nie wie teraz, gdzie będzie mieszkać". Jego dom w Baltimore został wystawiony na aukcje, Specey jest wciąż zadłużony na miliony dolarów. Kevin w szczerym wywiadzie powiedział też o wielkim szczęściu, bo ma wsparcie od osób, które w niego wierzą. Przypomnijmy, że w jego obronie stanęli wówczas m.in. Liam Neeson czy Sharon Stone. Poniżej możecie obejrzeć fragment poruszającej wypowiedzi.

House of Cards oglądamy już od 10 lat! Ile pamiętasz z tej amerykańskiej produkcji?

Pytanie 1 z 10
1. Jak brzmi pełne imię Franka?

Zobacz też: Kevin Spacey oczyszczony z zarzutów. Podejrzewano napaść na tle seksualnym