Biegacze z regionu! Zapiszcie datę!

Krwiodawcy, miłośnicy zdrowego stylu życia czy biegacze - już mogą szykować się do startu!

bieg
Autor: pexels.com/ CC BY-ND 1.0

Znamy datę tegorocznej edycji biegu "Zielona Góra tętni dobrem". Całość w niedzielę 21 czerwca!

Od samego początku przyciąga on krwiodawców czy fanów zdrowego stylu życia do Zielonej Góry, można fajnie spędzić czas i promować honorowe krwiodawstwo.

Mówi Krzysztof Piwowarczyk z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

To będzie piąta już edycja biegu. Niebawem ruszą zapisy.