Konferencja Fame MMA 21; Paweł Tyburski

i

Autor: AKPA; Screen YouTube: Fame MMA

Sport

CANAL+ zareagował na brutalny atak przed Fame MMA 21. Wydano oficjalne oświadczenie

13 maja, w poniedziałek odbyła się konferencja przed Fame MMA 21. W trakcie jej trwania doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Paweł Tyburski zaatakował Kasujsza "Don Kasjo" Życińskiego. CANAL+, który transmituje galę Fame MMA 21 wydał oświadczenie w związku z tą sytuacją.

Fame MMA 21 - kiedy, gdzie?

Freak show fight w Polsce szybko zyskało na popularności. Powstało kilka federacji, które regularnie organizują walki znanych postaci nie tylko z show-biznesu, ale także ze świata sportu. Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala federacji Fame MMA. Kiedy Fame MMA 21? Gala Fame MMA 21 odbędzie się 18 maja, w sobotę w Arenie Gliwice. Transmisja Fame MMA 21 odbędzie się na platformie CANAL+ online.

Rzecznik FAME MMA o zadymie na konferencji

Paweł Tyburski zaatakował "Don Kasjo" przed walką

13 maja, na kilka dni przed galą odbyła się konferencja prasowa. W trakcie, której doszło do awantury pomiędzy Pawłem Tyburskim a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Ostre słowa ze strony "Don Kasjo" spowodowały, że Tyburski nie wytrzymał i ruszył na swojego przeciwnika. W efekcie brutalnego zachowania "Don Kasjo" został kopnięty przez Tyburskiego w głowę i spadł z krzesła. Po chwili można było zobaczyć, że jest rana, z której leci krew. Następnie Tyburski został wyproszony z hali, gdzie odbywała się konferencja przed Fame MMA 21.

Reakcja federacji Fame MMA na zachowanie Tyburskiego

Po tym zdarzeniu w sieci zaczęło aż wrzeć. Nie brakowało także komentarzy o zachowaniu obu zawodników. Paweł Tyburski na swoim Insta Stories zrelacjonował to co nim kierowało podczas konferencji prasowej. Wspomniał też, że rozwiązuje kontrakt z federacją Fame MMA. Sprawy w swoje ręce wzięła także federacja i podjęła decyzję, że odsunie Tyburskiego. W rozpisce nie znajduje się już jego nazwisko. CANAL+ także zabrał głos w tej sprawie.

CANAL+ wydało specjalne doświadczenie na to wydarzenie. Co w nim się znajduje?

- Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że CANAL+ odpowiada wyłącznie za transmisję online gali Fame 21. Wszystkie decyzje dotyczące wydarzenia, a w szczególności te związane z promocją czy doborem uczestników, podejmuje organizator wydarzenia, czyli federacja Fame. Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy więc do przedstawicieli Fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje. Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele Fame mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło w trakcie wydarzenia - poinformował Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy CANAL+.

Zmiany w Fame MMA 21

Ze względu na skreślenie Pawła Tyburskiego z Fame MMA 21. Michał Pasternak, który miał się z nim zmierzyć z Tyburskim, stanie w oktagonie do walki z Alanem Kwiecińskim. Czy "Don Kasjo" zawalczy na Fame MMA 21? W wyniku obrażeń, których doznał "Don Kasjo" przez Tyburskiego nie zostanie dopuszczony do walki. "Don Kasjo" nie zawalczy na Fame MMA 21.

Fame MMA 21 - ZAWODNICY gali 18 maja 2024

Sonda
Czy chcesz, aby Marcin Dubiel powrócił do Fame MMA?