Marysia i Henio

i

Autor: Chłopaki do wzięcia/Polsat Play

telewizja

Chłopaki do wzięcia. Afera pomiędzy Heniem a sąsiadem. Poszło o... Marysię?!

2024-06-11 16:50

Chłopaki do wzięcia to kultowy program na Polsat Play. Setki tysięcy Polaków śledzą losy panów, ale i pań, którzy szukają miłości. Szczególnie urokliwa jest historia Henia oraz Marysi. Jak się okazuje, ostatnio nie było tak kolorowo, a wszystko przez sąsiada-podrywacza.

Chłopaki do wzięcia. Henio w konflikcie z sąsiadem?

Urokliwa historia Marysi i Henia podbija serca Polaków. Seniorzy razem nie tylko ogarniają całe gospodarstwo, ale też i po prostu razem spędzają czas. Nawet dzięki Marysi, Henio w końcu remontuje dom i dba o siebie.

Jak się okazuje, Marysia ma... wzięcie. Jeden z sąsiadów postanowił podbić serce kobiety.

- Nie jestem zazdrosny, że Marysia nie może z nikim porozmawiać. Ale jak Marysia rozrzucała obornik i sąsiad tam randkował, to dzwoniłem. Mówię, nie randkuj z moją kobitą - powiedział stanowczo Heniu.

"Chłopaki do wzięcia". Żona Jarusia przeszła metamorfozę! Tak dziś wygląda Gosia

Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia niedługo się zaręczą?

Wiele osób się też zastanawiać, kiedy Marysia zaręczy się z Heniem.

- Nie mogę się jemu oświadczyć, bo on potem będzie mi ciągle mówił, że to ja na niego leciałam, to musi być facet. Nie będę się tak poniżać. On musi tego chcieć - powiedziała Marysia.

Skomentował to też oczywiście Heniu.

- W każdej chwili można zrobić zaręczyny i kupić pierścionek. Marysia jest bardzo zakochana i nie zdradzi. Ja też Marysi nie zdradzę.

Chłopaki do wzięcia. Tyle lat mają bohaterowie kultowego programu Polsatu

Listen on Spreaker.