fotografia

i

Autor: pexels.com

Coraz mniej czasu na nadsyłanie zdjęć!

2024-05-20 15:55

Trzy tygodnie pozostały mieszkańcom regionu na nadesłanie prac! Trwa konkurs skierowany do wszystkich fotografujących z województwa lubuskiego.

Jest to przedsięwzięcie fotograficzne z tradycją, odbywa się bowiem już po raz 34. Mowa o Wojewódzkiej Wystawie Fotograficznej Żary 2024. Zdjęcia mogą nadsyłać mieszkańcy całego województwa lubuskiego. I to jedyny wymóg ponieważ zarówno tematyka, technika i format prac - dowolny.

W całości chodzi o to, żeby zaprezentować obecny stan fotografii w naszym województwie i skonfrontować prace twórców którzy fotografują w różnych kierunkach, tendencjach oraz technikach.

Prace można nadsyłać do Żarskiego Domu Kultury do 10 czerwca. Później zbierze się jury które wyłoni laureatów. Z kolei na 13 lipca zaplanowano otwarcie Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej.

Na laureatów czekają nagrody. Grand Prix wyniesie 1300 złotych. Zdobywca 1 miejsca otrzyma 800 złotych, drugiego - 600 a trzeciego 400. Jury przyzna też trzy wyróżnienia a autorzy tych prac dostaną po 200 złotych.