Daria Zawiałow

i

Autor: Materiały prasowe

KONCERT

Daria Zawiałow nie wystąpi na Bachanaliach w Zielonej Górze. Przykre informacja dla fanów

2024-05-27 12:22

To wiadomość, któa z pewnością rozczaruje wszystkich fanów Darii Zawiałow, którzy czekali na jej koncert. Jak poinformowali organizatorzy tegorocznych Bachanaliów: artystka nie pojawi się w Zielonej Górze. Mimo dużych nadzei, wokalistka nie jest jeszcze gotowa do wystepów.

Koncert Darii Zawiałow odwołany

Jeszcze pod koniec lutego informowaliśmy, że w trakcie tegorocznych Bachanaliów na scenie ma się pojawić Daria Zawiałow, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Artystka znana jest m.in. z takich hitów jak "Z Tobą na chacie", "Hej hej" czy "Za krótki sen". Współpracowała z Dawidem Podsiadło, Błażejem Królem, Vito Bambino czy Organkiem. Swoją oryginalnością i tajemniczością, która zamyka w wyjątkowych utworach, szybko zjednała sobie rzesze fanów.

Niestety, organizatorzy Bachanaliów poinformowali, że mimo planów gwiazda nie pojawi się w Zielonej Górze. Wszystko z uwagi na jej stan zdrowia. W maju piosenkarka umieściła w swoich social mediach informację o tym, że zmaga się z chorobą strun głosowych i krtani. Mimo że były duże nadzieje na to, że Daria Zawiałow szybko powróci do zdrowia, to jednak najbliższe koncerty zostają odwołane.

Przychodzimy z przykrą informacją, niestety z przyczyn niezależnych od nas koncert Darii Zawiałow podczas Bachanaliów w Zielonej Górze nie odbędzie się 🙁 … 

Niebawem w social mediach artystki pojawi się komunikat w tej sprawie. Nie chcemy jednak czekać i informujemy Was już teraz. Jest to informacja w 100% potwierdzona przez management artystki. Stan zdrowia Darii Zawiałow nie pozwala jeszcze na powrót to koncertowania. Kolejne koncerty aż do 15 czerwca zostały odwołane.

Nasz zespół pracuje już nad znalezieniem godnego zastępstwa. W poniedziałek podamy Wam dokładne informacje kto dołączy do naszego line upu 7 czerwca" - napisano na profilu Dni Kultury Studenckiej Bachanalia.

Bachanalia 2024 w Zielonej Górze. Kto wystąpi?

Mimo nieobecności Darii Zawiałow szykuje się wielka impreza! Bachanalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Zielonej Górze odbędą się w dniach 7 i 8 czerwca 2024. W tym czasie na scenie wystąpią tacy artyści jak:

  • Kriz i Bat
  • HMS
  • ADSK
  • Paweł Sznajder
  • Kizo
  • Zalewski
  • Kukon
  • Dj Soina
  • Rabbithole
  • Arne

Impreza jest biletowana. Studenci mogą kupić wejściówki po niższej cenie. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu Dni Kultury Studenckiej Bachanalia.

Zobacz też: Tak zielonogórscy studenci bawili się podczas Bachanaliów 2023

Sonda
Weźmiesz udział w tegorocznych Bachanaliach?
Daria Zawiałow zaczynała w „X factor”