zastal

Autor: VTB United League

Enea Zastal pokonuje kolejnego rywala

2021-02-04 12:09

Tym razem wyższość zielonogórskich koszykarzy musiał uznać HydroTuck Radom. Mecz zakończył się wynikiem 93:70.

Zastalowcy wyszli na parkiet delikatnie mówiąc rozluźnieni. W głowach mieli pewnie historyczne zwycięstwo z CSKA i nie ma się co dziwić. O takim meczu ciężko zapomnień. Brak skupienia wykorzystali gospodarze, którzy pierwszą kwartę wygrali 24:17.

Po krótkiej przerwie, zobaczyliśmy zupełnie inny zespół. Podopieczni Żana Tabaka zaliczyli serię 15:3 i po kilku minutach objęli prowadzenie, którego jak się później okazało nie oddali już do samego końca.

Pod koszem radomian rządził Geoffrey Groselle. Center Zastalu zdobył 16 punktów. Dwucyfrówkę wykręcili także Rolands Freimanis, Iffe Lundberg i Cecil Williams. U gospodarzy poniżej oczekiwań zagrał Jabarie Hinds.

A kolejny mecz Enei Zastalu BC Zielona Góra już jutro w Stargardzie.

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!