Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

i

Autor: Tumisu z Pixabay Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

Finał loterii szczepionkowej. Kiedy finałowe losowanie? [TERMIN]

2021-10-04 8:17

Finał loterii szczepionkowej zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie losowanie zaplanowano na październik. Wówczas zaszczepione osoby, które zgłosiły się do loterii będą mogły zgarnąć sporą sumę pieniędzy i samochód. Kiedy dokładnie wypada losowanie finałowe? Jak sprawdzić, czy wygraliśmy główną nagrodę? Co dokładnie można wygrać w wielkim finale loterii szczepionkowej?

Finał loterii szczepionkowej już niedługo! Do tego czasu odbędzie się jedynie jedno losowanie tygodniowe, miesięcznie, a później już tylko wielki finał! Loteria szczepionkowa trwa od początku lipca, a pierwsze losowanie zostało zaplanowane na 14 lipca. Wówczas szanse na zdobycie nagród mieli, ci którzy zaszczepili się od 1 do 11 lipca. Za kilkanaście dni o nagrody w losowaniu tygodniowych powalczą zaszczepieni w przedziale 20-30 września, w losowaniu miesięcznym od 1-30 września. Wtedy odbędzie się także wielki finał loterii. W jednym dniu zaplanowano więc aż trzy losowania! Co będzie można zgarnąć w wielkim finale? Na zaszczepionych czeka okrągła suma pieniędzy i nowoczesne samochody! Warto pamiętać, że loteria to idealna okazja dla oszustów, którzy – jak już wiadomo – próbują ją wykorzystać. Jak nie dać się nabrać i bezpiecznie sprawdzić, czy wygraliście główną nagrodę?

Spis treści

  1. Finał loterii szczepionkowej: kiedy
  2. Finał loterii szczepionkowej – jak sprawdzić czy wygrałeś
  3. Finał loterii szczepionkowej: nagrody

CZYTAJ TAKŻE: Loteria Narodowa – to można wygrać szczepiąc się! Zasady udziału w loterii

Finał loterii szczepionkowej: kiedy

Finałowe losowanie loterii szczepionkowej odbędzie się 6 października. Wówczas odbędą się także ostatnie losowania miesięczne i tygodniowe.

Finał loterii szczepionkowej – jak sprawdzić czy wygrałeś

Należy pamiętać, że taka loteria to idealna okazja dla oszustów! Dlatego pamiętaj, że powinien do nas zadzwonić Totalizator Sportowy. Połączenie będzie realizowane wyłącznie z dedykowanego numeru telefonu: 459 59 51 04.

- Podczas rozmowy zostaniesz poproszony o potwierdzenie imienia i nazwiska. Na tym etapie Totalizator Sportowy nie będzie pobierał innych danych osobowych! Pamiętaj, że najpóźniej następnego dnia otrzymasz od Totalizatora Sportowego SMS z potwierdzeniem wygranej – czytamy na stronie loterii szczepionkowej. Po otrzymaniu wiadomości SMS z potwierdzeniem wygranej, wejdź na stronę loterii www.gov.pl/szczepimysie/loteria i sprawdź czy Twoje dane w postaci: zamaskowanego numer telefonu, imienia, pierwszej litery nazwiska widnieją na liście zwycięzców. W treści wiadomości SMS znajdziesz m.in. datę losowania oraz nagrodę jaką wygrałeś.

Wyniki można sprawdzić też TUTAJ!

Finał loterii szczepionkowej: nagrody

Osoby zaszczepione, które zgłosiły się do loterii szczepionkowej miały aż cztery szanse na wygraną. Co dokładnie i w których losowaniach można wygrać? Jak już wiemy natychmiastowo, zaraz po rejestracji możemy zgarnąć 200 i 500 zł, jeżeli jesteśmy kolejno 500. i 2000. osobą, która dokonała rejestracji. Co tydzień możemy wygrać: 60 razy po 50 tysięcy zł ( w tym 500 zł dla co 2000 osoby) i 720 x hulajnoga elektryczna Segway. Co miesiąc: 6 razy po 100 tysięcy i dwa samochody Toyota Corolla, a w finale do zgarnięcia są: dwa razy okrągły milion złotym i dwa samochody Toyota C-HR.

Nietypowa kradzież w sklepie elektronicznym