Karol Strasburger opublikował niepokojące zdjęcie w mediach społecznościowych. Trzymajcie kciuki

i

Autor: AKPA; Screen Instagram karolstrasburger.official

Gwiazdy

Karol Strasburger opublikował niepokojące zdjęcie w mediach społecznościowych. "Trzymajcie kciuki"

Karol Strasburger, jest znany od wielu lat Polakom. Aktor ma 76 lat, kilka lat temu został ojcem i rychło by liczyć, by zszedł ze sceny. Niedawno w mediach społecznościowych podzielił się z fanami niepokojącymi zdjęciami. Napisał "Trzymajcie kciuki". Czy aktor ma poważne problemy?

Karol Strasburger rozśmiesza od lat na ekranie telewizora

W wielu polskich domach oglądanie "Familiady" to już tradycja. Program prowadzony przez Karola Strasburgera od wielu lat gości na ekranach telewizorów. A prowadzącego znają nawet najmłodsi widzowie, wszystko dzięki kawałami, które opowiada Strasburger na początku rozpoczynającego się programu. Dodatkowo można go oglądać w dwóch produkcjach. Na antenie TVP w "M jak Miłość" oraz na Polsacie w "Pierwszej miłości". Aktor dzieli się swoimi chwilami z życia w mediach społecznościowych. Niedawno Karol Strasburger opublikował niepokojące zdjęcia z karetki i szpitala.

Karol Strasburger ujawnia kulisy związku. Jego żona jest od niego młodsza o 37 lat. "Ja średnio nadążam"

Karol Strasburger z ukochaną Małgorzatą!

Niepokojące zdjęcia w sieci. Karol Strasburger w karetce

Na instagramowym profilu Karol Strasburger zebrał blisko 20 tys. osób. To właśnie w mediach społecznościowych jego fani mogą sprawdzić co u niego słychać. Aktor chętnie dzieli się życiem zarówno prywatnym jak i zawodowym. Ostatnio jednak dodał niepokojące zdjęcia z karetki i szpitala. Wielu obserwujących zastanawiało się, co się stało. Okazało się, że to zdjęcia z planu serialu "Pierwszej miłości". To tam Strasburger wciela się w rolę Wekslera, i to właśnie ta postać w finałowym odcinku sezonu trafia do szpitala.

To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu i jednocześnie zakończenie sezonu. Jaki będzie finał? Jakie konsekwencje niesie za sobą zdrada? Trzymajcie kciuki za Wekslera i wracajcie do nas po wakacjach - napisał Karol Strasburger, na swoim profilu na Instagramie.

QUIZ. Pytania z Familiady. Zmierz się z zagadkami Karola Strasburgera

Pytanie 1 z 10
Czym można poplamić ubranie?