Kim Kardashian, Kourtney Kardashian Barker, Khloé Kardashian

i

Autor: Screen Instagram: kimkardashian; khloekardashian; kourtneykardash

QUIZ

Kourtney, Kim czy Khloe Kardashian? Którą z sióstr Kardashian jesteś? Psychotest tylko dla odważnych

Rodzina Kardashian to jedna z najbardziej znanych i wpływowych rodzin na świecie. Ich popularność rozpoczęła się, gdy w telewizji pojawił się reality show "Keeping Up with the Kardashian". Program doczekał się aż 20. sezonów. Wykonaj nasz quiz i sprawdź, do której siostry Kardashian ci najbliżej.

"Keeping Up with the Kardashian" - kultowy reality show

Rodzina Kardashian powiększyła się o kolejne dwie członkinie z rodziny Jenner. Ich matką jest Kris Jenner, która od lat pełni rolę menadżerki swoich pociech. Jej pierwszym mężem był Robert Kardashian, prawnik, który zasłynął podczas procesu O.J. Simpsona. Z tego związku pojawiło się na świecie czworo dzieci: Kourtney, Kim, Khloé oraz Robert Junior. W 1991 r. małżeństwo się rozwiodło, a Kris w tym samym roku poślubiła Brouce'a Jennera (obecnie Caitlyn Jenner), z którym ma kolejne dwie córki: Kednall i Kylie.

Prawie każde dziecko z rodziny Kardashian-Jenner doczekało się potomstwa. Poza Kendall, która postawiła na rozwój swojej kariery jako modelki. Inni mają swoje marki kosmetyczne lub odzieżowe, które cieszą się dużą popularnością.

"The Kardashians" nowa forma znanego reality show

Od 2022 r. znów można śledzić losy rodziny Kardashian. "The Kardashians" jest emitowany na platformie Hulu. Rodzina Kardashian-Jenner jest często na pierwszych stronach portali internetowych. Losy znanych celebrytek w sieci łącznie śledzi setki milionów obserwujących.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, która z sióstr pasuje do Ciebie najbardziej? Odnajdujesz swoje cechy charakteru w której z sióstr rodziny Kardashian? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, którą z sióstr Kardashian jesteś.

Kourtney, Kim czy Khloe Kardashian? Którą z sióstr Kardashian jesteś? Psychotest tylko dla odważnych

Pytanie 1 z 11
Możesz iść na imprezę lub zostać w domu. Co wybierasz?