Nowa restauracja w Bydgoszczy. Gotują tu Azjaci, a do stołu podaje robot. Jest też pierwszy w regionie hot-pot

i

Autor: D. Witt

Ranking

Który lokal w woj. lubuskim okazał się najlepszy? Przyznano nagrody Pyszne.pl Awards 2023

Poznaliśmy najlepsze restauracje w Polsce wybrane w konkursie Pyszne.pl Awards 2023. W kolejnej edycji plebiscytu głosujący mogli wyłonić najlepsze restauracje aż w 34 kategoriach – ogólnopolskich i lokalnych. Restauracją Roku okazała się Susharnia z Łodzi. Która restauracja jest najlepsza w woj. lubuskim?

Konkurs Pyszne.pl Awards 2023 - wyniki

Po raz dziewiąty rozdano statuetki w plebiscycie, który został zorganizowany przez Pyszne.pl. Od 13 listopada do 13 grudnia 2023 można było oddać swój głos na ulubioną restaurację w mieście lub regionie. W 2024 r. Pyszne.pl rozdało nagrody aż w 34 kategoriach - lokalnych oraz ogólnopolskich. W każdym z 16 województw przyznano jedną nagrodę, a także w 6 innych największych polskich miastach. Jakie są rodzaje kategorii? Jak podaje Pyszne.pl są to: Regionalne, czyli najlepsze restauracje na wynos w Twoim mieście lub województwie; Kuchnie Świata - najlepsze restauracje na wynos serwujące dany rodzaj kuchni oraz Specjalne - najlepsze restauracje na wynos wyróżniające się w różnych dziedzinach.

Robot Kasia rozwozi jedzenie w Lesznie

Lista zwycięzców Pyszne.pl Awards 2023

Oto zwycięzcy konkursu Pyszne.pl Awards 2023 w kategoriach i największych miastach w Polsce:

  • Restauracja Roku: Susharnia, Łódź
  • Debiut Roku: Mania Smaku, Wrocław
  • Sieć Roku: Pizza Hut
  • Lokalna Sieć Roku: Cochise, Łódź
  • Najlepsza Restauracja w Gdańsku: Kebab Drwal
  • Najlepsza Restauracja w Poznaniu: Pastwisko
  • Najlepsza Restauracja w Warszawie: Salsiccia Pizzeria Napoletana
  • Najlepsza Restauracja we Wrocławiu: Ramzes
  • Najlepsza Restauracja w Łodzi: Sushi w Dłoń
  • Najlepsza Restauracja w Krakowie: Trattoria Grande Piadina

Co jest do wygrania w tym konkursie? Czytamy, dalej na stronie internetowej organizatora konkursu nagrodami są: trofeum Pyszne.pl, 2 tygodnie darmowego TopRank, gadżety i produkty od Pyszne.pl o wartości 440 zł, i więcej!

Najlepsza restauracja w woj. lubuskim

Użytkownicy wzięli pod lupę także województwo lubuskie, które również doczekało się swojego laureata. Która restauracja w Lubuskiem jest najlepsza? Wynik głosowania nie pozostawia wątpliwości. W drodze głosowania klienci wybrali najlepszą restaurację w woj. lubuskim. Zwycięskim lokalem według uznania głosujących okazała się Pizzeria Roma Zielona Góra. Zielonogórzanie dobrze znają to miejsce, bowiem lokal działa od 1993 roku.

Zobacz też: Nowy sklep na mapie Zielonej Góry. Co można kupić w EM Home?

Sonda
Jaka jest twoja ulubiona pizza?