Łukasz Kozłowski i Cezary Żołyński

i

Autor: Ł.K

Na antenie

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Kto będzie gościem Łukasza Kozłowskiego? [ZAPOWIEDŹ]

We wtorek, 9 kwietnia będziecie mogli posłuchać kolejnej audycji z serii Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Łukasz Kozłowski porozmawia o naszym województwie z kolejną osobą. O czym będzie kolejny odcinek audycji? Kiedy emisja odcinka? Zapamiętajcie tę godzinę i datę. Do usłyszenia na antenie Radia Eska!

Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska. Gdzie nas słuchać?

Na antenie Radia Eska w Zielonej Górze, w Gorzowie oraz Żarach od 5 grudnia 2023, cyklicznie odbywa się emisja nowego cyklu audycji. Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska to audycja przygotowana przez Łukasza Kozłowskiego. W każdym odcinku rozmowy będą dotyczyć województwa lubuskiego, a zaproszeni do studia goście będą mogli podzielić się ciekawostkami na temat naszego regionu. Najbliższa rozmowa w ramach cyklu Niesamowite Lubuskie z Radiem Eska już 9 kwietnia, we wtorek.

Możecie nas słuchać na antenie Radia Eska:

  • Eska Zielona Góra na 105,7 FM
  • Eska Gorzów na 93,8 FM
  • Eska Żary na 106,6 FM

Tym razem gościem Łukasza Kozłowskiego będzie Cezary Żołyński. Kim jest Cezary Żołyński? To aktor i reżyser teatralny. Także scenograf i pisarz. Od 1994 r. jest aktorem Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Laureat Pierścienia Melpomeny.

Rozmowa dotyczyć będzie pracy aktora, teatru, współpracy z Teatrem Lubuskim, który znajduje się w Zielonej Górze. Ponadto o wspólnej sztuce Romeo i Julia oraz o najpiękniejszych miejscach w Gorzowie Wielkopolskim. 

Zobacz też: W tych miastach w Lubuskiem przybywa mieszkańców. Nie uwierzycie, o jakie chodzi!

Sonda
Uważasz, że woj. lubuskie jest dobrym miejscem do życia?