Robert Górski

i

Autor: Screen: YouTube: robertgorski7208

Rozrywka

Robert Górski publikuje fragmenty skeczy niewyemitowanych w telewizji. Co kryje koniec "Kabaret na żywo''?

Widzowie musieli pożegnać się z ramówką Polsatu. Z anteny zniknęły kabaretowe treści. Nadal jednak słychać echo w związku z tą decyzją. Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju sukcesywnie publikuje niewyemitowane treści telewizyjne w swoich mediach społecznościowych.

Kabarety zniknęły z ramówki Polsatu

Jeszcze przed wyborami parlamentarnymi, które odbyły się 15 października wybuchła afera w związku z emitowaniem programu "Kabaret na żywo". To wtedy Polsat ściągnął skecze z serii "Młodzi moralni" z ramówki tłumacząc się rosnącą temperaturą politycznego sporu. Nowe odcinki także nie były emitowane. Z kanałów streamingowych Polsatu zniknął także skecz o bunga bunga na parafii w Dąbrowie Górniczej. Kolejną niezbyt dobrą wiadomością jest, to że pod koniec listopada nie będzie retransmisji z koncertu finałowego "Rybnickiej jesieni kabaretowej Ryjek" na antenie Polsatu

Mimo, że od wyborów minęło już sporo czasu to atmosfera wokół kabaretów emitowanych na antenie Polsatu nie cichnie. "Młodzi moralni" nie powrócili na telewizyjną antenę. Niektórzy z twórców treści kabaretowych nie zgadzają się z tą decyzją. Jednym z nich jest Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje

Robert Górski publikuje niewyemitowane skecze 

Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju już jakiś czas temu podjął decyzję, o podzieleniu się z widzami treściami, które nie zostały wyemitowane na antenie Polsatu. Za sprawą swoich mediów społecznościowych na platformie YouTube czy Instagram dzieli się ze swoimi fanami nagraniami w formie słuchowiska. Są to krótkie fragmenty, które powstały w ramach prac na programem "Kabaret na żywo". 

W niedzielę, 19 listopada pojawiła się kolejna część słuchowiska, które opublikował Robert Górski. Tym razem udostępniony fragment dotyczy wizyty premiera Mateusza u prezydenta Andrzeja. Celem wizyty u głowy państwa jest ustalenie możliwości powołania nowego rządu. 

Robert Górski zapowiedział słuchowisko wrzucając do sieci zdjęcie z Pawłem Koślikiem, który w skeczu odgrywał rolę prezydenta. Nawiązał też do wstrzymania emisji odcinków. 

"Kochani! Dziękuję za tak ciepłe i liczne przyjęcie naszych słuchowisk (na razie to jedyna forma, w jakiej możecie zapoznać się z ocenzurowaną twórczością Młodych i Moralnych)" - napisał na początku, Robert Górski. 

Jak dobrze znasz polskie kabarety? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych kabaretów pochodzi z Zielonej Góry?