Strefa Coworkingowa już otwarta. To tutaj możesz popracować za darmo!

2023-02-13 12:22

Strefa Coworkingowa to pierwsze takie darmowe miejsce do pracy na terenie naszego miasta. Dotąd mieszkańcy mogli korzystać z płatnych stref do pracy. Jeśli szukasz miejsca do pracy, odpoczynku przy książce lub spotkań, w naszym materiale znajdziesz szczegóły na temat tej strefy. Gdzie się znajduje nowa strefa Coworkingowa?

Strefa Coworkingowa w Zielonej Górze. Gdzie można z niej skorzystać?

O nowej strefie Coworkingowej w Zielonej Górze poinformowała Galeria Focus Mall w mediach społecznościowych. To właśnie tam znajduje się, na poziomie 0, przy biurze podróży. Strefa czynna jest od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe, w godzinach otwarcia centrum. Zobaczcie galerię zdjęć, jak to miejsce wygląda w środku.

Na miejscu znajdują się trzy osobne biurka do pracy i nauki zdalnej, jeden duży stół z 6 krzesłami do większych, kreatywnych spotkań, dwa stoliki kawowe z fotelami do spotkań biznesowych, drukarka oraz mała czytelnia, przy której już wkrótce pojawi się regał Fundacji Bookcrossing Polska.

W darmowej strefie Coworkingowej w Zielonej Górze można skorzystać z opcji drukowania lub skanowania. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać ze strony internetowej www.zecer.pl, następnie wybrać lokalizację „Focus Mall”, dodać pliki do druku lub skanu, a na koniec uiścić opłatę. Ta wynosi 49 groszy za 1. stronę wydruku.

Na czym polega Coworking? To popularna forma pracy

Według definicji portalu businessinsider.com.pl Coworking lub co-working w bezpośrednim tłumaczeniu z angielskiego oznacza "pracę razem", pracę obok siebie. Po raz pierwszy to określenie zostało w 1996 roku i od tamtej pory zyskuje coraz więcej zainteresowanych tą możliwością. Ta forma pracy, jest populara wśród m.in. przedstawicieli wolnych zawodów, młodych firm z branży IT czy też przedsiębiorstw z sektora kreatywnego. Ze strefy Coworkingowej można korzystać od dostawców, którzy wynajmują na godziny miejsca pracy lub na dłuższy okres. Kwoty za wynajem są nieporównanie niższe od tych, które trzeba liczyć za długotrwały wynajem. Wpływają na nie przede wszystkim ułożenie - czy taka strefa jest w centrum miasta - lub ilość miejsca do pracy.

Jak dobrze znasz tabliczkę mnożenia?

Pytanie 1 z 27
2x8=?