Tak wyglądał mecz Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów w naszym obiektywie

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

Sport

Trwają zapisy do szkółki Falubaz Junior. Rodzicu, zapamiętaj tę datę!

Już niedługo odbędzie się nabór do szkółki Falubaz Junior. Dzieci w wieku od 8 do 15 lat będą mogli spróbować swoich sił w żużlu. Trenerem szkółki jest Grzegorz Walasek. Kiedy nabór do szkółki żużlowej? Więcej informacji znajdzie poniżej.

Młodzi żużlowcy poszukiwani 

25 maja, w sobotę odbędzie się nabór do szkółki Falubaz Junior. O godz. 9:00 przy W69 w Zielonej Górze po raz kolejny odbędzie się nabór do szkółki żużlowej. Na to spotkanie są zaproszone dzieci w wieku od 8 do 15 lat wraz z rodzicami. To okazja do tego, aby młodzi chłopcy i fani żużla mogli spróbować swoich sił w tym sporcie. 

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie

Zapraszamy chłopców w wieku 8-15 lat wraz z rodzicami lub opiekunami. Nabór polegał będzie na krótkiej rozmowie, teście sprawnościowym oraz sprawdzeniu umiejętności jazdy na motocyklu. Przyszli adepci powinni mieć ze sobą strój sportowy, oraz odzież do jazdy na motocyklu, o ile taką posiadają. Dla pozostałych udostępnimy niezbędne rzeczy z klubu. Po zakwalifikowaniu się do szkółki adepci przejdą badania lekarskie, a następnie rozpoczną treningi na motocyklu żużlowym - powiedział na łamach zuzel.falubaz.com, Grzegorz Walasek, trener zielonogórskiej szkółki.

Tak wyglądał mecz Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów w naszym obiektywie

Sonda
Czy Przemysław Pawlicki będzie liderem Falubazu Zielona Góra w sezonie 2024?