Ciekawostki

Wieże widokowe w Lubuskiem. Gdzie się znajdują? Z tych miejsc okolica wygląda inaczej [galeria]

Województwo lubuskie może chwalić się terenami, które pokryte są lasami i jeziorami. To właśnie tam także można znaleźć liczne wieże widokowe. Wiosenna pogoda sprzyja długim spacerom na łonie natury. Warto poznać swój region i wspiąć się na jedną z kilku wież widokowych w Lubuskiem. Widok będzie zapierający dech w piersiach!

Wieże widokowe w Lubuskiem. Widoki zapierają dech w piersiach

Widok z wieży widokowej może zapierać dech w piersiach. Szczególnie wtedy, gdy pogoda dopisuje. Na terenie woj. lubuskiego jest wiele wież widokowych i punktów widokowych, z których możemy obserwować piękny krajobraz. Najwięcej z wież widokowych znajduje się nad najpiękniejszymi lubuskimi jeziorami. 

Lubuskie z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów. Wszystko za sprawą licznych jezior czy lasów, a także wydarzeń kulturalnych. Bogactwo przyrody można podziwiać, szczególnie podczas sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwaty przyrody czy parki krajobrazowe powinny chociaż raz być odwiedzone przez prawdziwych Lubuszan. A jeśli jeszcze nie odwiedziliście wież widokowych będziecie mieli taką okazję! Zebraliśmy naszym zdaniem najlepsze z nich, które warto odwiedzić. W naszej galerii zdjęć sprawdźcie, gdzie znajdują się wieże widokowe w woj. lubuskim.

Jezioro Słoneczne w Szczecinie poważnie zanieczyszczone

Wieże widokowe w Lubuskiem. Zobaczcie, gdzie się znajdują

Sonda
Czy byłeś/-aś kiedyś na wieży widokowej?