Egzamin

i

Autor: pixabay.com

Zielonogórscy uczniowie mają już za sobą pierwszy egzamin ósmoklasisty [AUDIO]

2020-06-16 11:37

Czarne długopisy, maseczki przed wejściem do szkoły i wchodzenie do klas pojedynczo, do tego dezynfekcja rąk. Zielonogórscy uczniowie rozpoczęli swój maraton egzaminów kończących szkołę podstawową. W tym roku na teście z języka polskiego nie było rozprawki. Zamiast tego uczniowie mogli wybrać opowiadanie albo przemówienie. Już jutro egzamin z matematyki.

Punktualnie o 9:00 uczniowie rozpoczęli swój pierwszy poważny egzamin kończący szkołę podstawową. Dzisiaj (16.06) dzieci zmierzyły się z arkuszami z języka polskiego. Dla wielu osób zaskoczeniem był brak rozprawki.

Ze względu na epidemię koronawirusa testy odbyły się w reżimie sanitarnym. Nauczyciele pilnowali aby uczniowie do szkoły wchodzili pojedynczo oraz nie gromadzili się na korytarzach przed egzaminami. Uczniowie przed wejściem na sale dezynfekowali ręce, a maseczki mogli zdjąć dopiero po zajęciu ławek.

Już jutro przed uczniami kolejny ważny test. Tym razem będzie to królowa nauk ścisłych czyli matematyka. Ten test również rozpocznie się punktualnie o godz. 9:00.

Po egzaminie spytaliśmy uczniów jak im poszło

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...

Pytanie 1 z 10
BWM:
Ptasia kolumna na drodze