Lubuskie Lato teatralne

i

Autor: Klaudia Pieszczyńska

Coś dla miłośników spektakli, czyli Lubuskie Lato Teatralne [AUDIO]

2020-06-15 8:50

Trzy sceny na świeżym powietrzu, kilkadziesiąt spektakli i warsztatów teatralnych - Lubuskie Lato Teatralne rozpocznie się jeszcze w czerwcu i potrwa przez całe wakacje. Sztuki będzie można zobaczyć w Zielonej Górze i nad jeziorem w Dąbiu. Więcej w artykule.

Dwadzieścia tytułów, dwadzieścia pięć pokazów oraz trzy sceny - jedna na Placu Teatralnym w Zielonej Górze, dwie nad jeziorem w Dąbiu. Wielkimi krokami zbliża się Lubuskie Lato Teatralne.

Wybraliśmy nasze największe przeboje komediowe i muzyczne. Zobaczymy takie spektakle jak "Związek otwarty", "Stworzenia sceniczne", czy też "Szczęściarze".

Mówi Robert Czechowski, dyrektor Lubuskiego Teatru. Podczas Lubuskiego Lata Filmowego nie zabraknie również premiery spektaklu.

"Słodkie lata 20., 30.", czyli najsłynniejsze piosenki międzywojnia. W przepięknym anturażu, w kostiumach z tamtych czasów. W trakcie naszego lata teatralnego nie będzie ciężkich spektakli.

Dodaje Czechowski. Pierwszy spektakl już 26 czerwca o godzinie 21 nad jeziorem w Dąbiu. Zielonogórzanie będą mogli zobaczyć sztukę pod hasłem "Ojoj kobieta".

Robert Czechowski, dyrektor Lubuskiego Teatru mówi o Lubuskim Lecie Teatralnym
Ptasia kolumna na drodze