Laluna

i

Autor: AKPA Laluna - znane są zarobki celebrytki

Celebryci

Laluna zyskała figurę modelki dzięki temu lekowi. Teraz ostrzega przed nim swoich fanów

2023-11-29 12:03

Laluna zyskała popularność uczestnicząc w programie "Królowe życia", a także biorąc udział w walkach Fame MMA. Poprzez swój wygląd i otwartość na liczne operacje plastyczne, wzbudza wiele kontrowersji. Ostatnio celebrytka sporo schudła, jednak teraz ostrzega fanów.

Laluna, czyli Katarzyna Lirsz, nie kryje się z tym, że przeszła wiele operacji plastycznych. Na tę chwilę celebrytka przechodzi okres rekonwalescencji, po operacji bariatrycznej. Jednak zanim zdecydowała się na operacyjne zmniejszenie żołądka, przyjmowała lek wyłącznie dla osób chorujących na cukrzycę - ozemic - który przyczynia się do utraty wagi. Jednak mimo wszystko, Laluna ostrzega przed tym środkiem, dlaczego?

Jak Laluna czuje się po operacji bariatrycznej?

W minionym tygodniu Laluna przeszła operację zmniejszenia żołądka. Fani mogą spać spokojnie, ponieważ celebrytka na bieżąco relacjonowała, jak czuje się po zabiegu. - Muszę się nauczyć nowego trybu życia, że nie żarcie jest priorytetem, ale też inne rzeczy. Mogę się pochwalić - od środy do piątku rano 2700 gramów, prawie 3 kilo. Nie spodziewałam się, że to tak szybko idzie. Tęsknię trochę za jedzeniem normalnym, ale ponoć to wszystko siedzi w głowie, więc dam radę. Nic mnie nie zniszczy psychicznie - podkreślała Laluna, cytuje serwis fakt.pl.

Laluna o przyjmowanym leku

Jak się okazało, Laluna w zeszłym roku przyznała, że także przyjmowała Ozempic (środek zapisywany pacjentom leczącym się na cukrzycę typu 2), przygotowując się do walki w Fame MMA. Internautki pytały się wtedy, jak schudła.

- Trzymam dietę OZEMPIC i treningi. Tym razem nie będę musiała zbijać wagi, trzymam się w kategorii wagowej, jak do walki. Przed poprzednią walką musiałam zbić drastycznie 16,5 kg - odpowiedziała na Stories, cytuje fakt.pl. Jak relacjonuje serwis, Laluna zapewniała, że ma wskazania, aby przyjmować ten lek. - Przypominam, że jestem osobą chorą i mam go od roku na receptę. Nie jestem de**lem, żeby brać coś na cukrzycę bez zachorowania - napisała.

Jednak o dziwo, dzisiaj Laluna ostrzega przed przyjmowaniem Ozempicu. Celebrytka obiecała swoim fankom, że w najbliższym czasie wyjaśni dlaczego. 

Laluna ujawnia zarobki. Szok, ile bierze za jeden odcinek programu!
Listen on Spreaker.