Marcin Kruszewski spotkanie

i

Autor: pixabay.com; Instagram Screen prawomarcina

Miasto

Marcin Kruszewski z "Prawo Marcina" odwiedzi Zieloną Górę. Odbędzie się wyjątkowe spotkanie. Kiedy?

Marcin Kruszewski "Prawo Marcina" na spotkaniu w Zielonej Górze i Żaganiu. Co znany prawnik będzie robił w Lubuskiem? Kiedy będzie można spotkać "Prawo Marcina" w Lubuskiem? O tym dowiecie się z naszego materiału.

Kim jest Marcin Kruszewski? "Prawo Marcina" podbija sieć

Marcin Kruszewski to prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W mediach społecznościowych jest znany jako "Prawo Marcina". Jego filmiki na TikToku czy Instagramie mają wiele tysięcy wyświetleń. Specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie handlowym. Niedawno prawnik wydał książkę pt. "Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkol". Na Instagramie ma ponad 300 tys. obserwujących, a na TikTok ponad 2 mln obserwujących.

Alicja Węgorzewska o karierze córki. „Nie mówiłam, zostań lekarzem, prawnikiem czy śpiewaczką operową”

Marcin Kruszewski w Lubuskiem. Co tu będzie robić?

W związku z wydaniem książki "Prawo Marcina. Znaj swoje prawa w szkol" w całej Polsce odbędzie się kilka spotkań z jej autorem. "Prawo Marcina" odwiedził już Koszalin, Szczecin czy Wrocław. Pierwsze spotkanie Marcina Kruszewskiego w woj. lubuskim odbędzie się 23 lutego, w piątek w Regionalnym Centrum Animacji Kultury, ul. Sienkiewicza 11 w Zielonej Górze. O której? Spotkanie według zapowiedzi ma rozpocząć o godz. 17:00. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy na spotkanie z Marcinem Kruszewskim w Zielonej Górze poprzez dedykowany portal

Marcin Kruszewski odwiedzi także Żagań. Już 24 lutego, w sobotę o godz. 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Papuszy, a dokładniej w Sali Kryształowej ŻPK przy ul. Szprotawskiej 4. Wstęp jest bezpłatny.

Dziewczyny z Zielonej Góry podbijają Instagram! Zobacz najpiękniejsze zielonogórzanki

Sonda
Śledzisz Prawo Marcina na TikToku?