Kajdanki

i

Autor: Canva.com

Żagań: Kradzież katalizatora, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i jeszcze w tle kara do odsiadki. 36-latek zatrzymany przez policjantów

2023-03-14 10:03

W czwartek, 9 marca został zatrzymany poszukiwany 36-latek. Mężczyzna miał nie tylko do odsiadki karę, ale także dwukrotnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W tle są także kradzieże. Co grozi mężczyźnie?

Nie zatrzymał się dwa razy do kontroli. Policja w końcu do namierzyła

Po licznych poszukiwaniach udało się policjantom kryminalnym z Żagania zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Jak poinformowano w komunikacie do zatrzymania 36-latka doszło 9 marca. Mężczyzna ma poważne kłopoty, ponieważ odpowie za wiele popełnionych czynów. Na swoim koncie ma dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli policyjnej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Co mu grozi?

36-latek usłyszał zarzut kradzieży katalizatora, dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli drogowej w warunkach recydywy, usiłowanie wymuszenia na funkcjonariuszach policji odstąpienie od czynności służbowych. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa karę pozbawienia wolności, jak również będzie czekał na wymiar kary jego kolejnych przewinień - wyliczył w policyjnym komunikacie sierżant sztabowy Arkadiusz Szlachetko, Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu.

Sonda
Czy ukradli Ci kiedyś katalizator?